SEKRET TWOJEJ KONKURENCJI

dodawarka do katalogów
Sprytne Katalogowanie

Dlaczego Sprytne Katalogowanie?

Ważniejsze funkcje programu Sprytne Katalogowanie:

 • baza kilkutysięcy katalogów z możliwością filtracji
  Program zawiera kilkutysięczną bazę katalogów, z których do każdego projektu można wybrać wszystkie lub tylko wybrane na podstawie własnych kryteriów np. katalogi nie wymagające linku zwrotnego, katalogi bezpłatne, katalogi o określonym PR itd.
 • automatyczne wypełnianie formularza zgłaszającego stronę do katalogu
  W chwili załadowania strony zawierającej formularz zgłoszeniowy automatycznie zostają wypełnione pola formularza wartościami opisującymi katalogowaną stronę.
 • technologia AutoSubmit™ automatyczne wysłanie wypełnionego formularza
  Gdy wszystkie pola formularza zgłoszeniowego zostaną automatycznie wypełnione, program symuluje naciśnięcie przycisku 'Submit' formularza
 • możliwość zdefiniowania nieograniczonej ilości stron, które mają być dodane do katalogów
  Można utworzyć dowolną ilość projektów (stron), które będą dodawane do katalogów. Wystarczy zakupić jedną licencję programu i katalogować dowolną ilość stron.
 • możliwość zdefiniowania nieograniczonej ilości opisów dla dodawanej do katalogu strony
  Dla każdego projektu (katalogowanej strony) możesz utworzyć dowolną ilość opisów (tytuł strony, opis, słowa kluczowe itd.). Dzięki temu wpisy w katalogach będą różnorodne.
 • możliwość określenia czy opisy katalogowanej strony mają być dodawane po kolei, losowo lub wyboru jednego z opisów
  Dla każdego projektu (katalogowanej strony) możesz utworzyć dowolną ilość opisów, które w czasie katalogowania będą dodawane po kolei, losowo lub wyboru jednego z opisów, dzięki czemu wpisy w katalogach będą różnorodne.
 • możliwość określenia dziennego limitu ilości katalogów do których ma być dodana strona
  Dzienna ilość katalogów do których dodawana jest strona nie powinna przekroczyć 40. W naszym programie możesz określić do ilu katalogów dziennie chcesz dodawać daną stronę. W chwili gdy zadeklarowana ilość w danym dniu zostanie przekroczona zostaniesz poinformowany stosownym komunikatem.
 • możliwość określenia całkowitego limitu ilości katalogów do których ma być dodana strona
  Funkcja jest przydatna firmom zajmującym się katalogowaniem. Jeśli świadczysz usługi katalogowania, często oferujesz klientom katalogowanie do określonej ilości katalogów. Możesz zdefiniowac do katalogów będzie dodawany dany projekt (strona). Po osiągnięciu zdefiniowanej liczby zostaniesz poinformowany komunikatem.
 • możliwość zaimportowania nowej listy katalogów z pliku tekstowego
  Jeśli posiadasz listę katalogów w postaci pliku tekstowego możesz ją zaimportować do dowolnego projektu i katalogować stronę do zaimportowanych katalogów
 • podział katalogów na 4 kategorie (katalogi do których strona została już dodana, do których strona nie została jeszcze dodana, ulubione oraz czarna lista) ułatwiający proces katalogowania
  Taki podział katalogów sprawia, że proces katalogwania przebiega w sposób "uporządkowany". 2 głowne kategorie to katalogi do ktorych dany projekt (strona) został już dodana oraz grupa katalogów, do ktorych projekt (strona) nie zostałl jeszcze dodany. Do grupy 'ulubione' możesz dodać jakikolwiek katalog, którego adres chciałbyś zapamiętać na osobnej liście. W grupie 'czarna lista' znajdują się adresy nieczynnych katalogów.
 • możliwość zaimportowania listy katalogów do których strona została już dodana poza programem
  Jeżeli stona, którą katalogujesz została już wcześniej dodana do jakiś katalogów, listę tych katalogó możem zaimportować do programu co spowoduje przeniesienie ich z listy katalogów 'do dodania' do listy katalogów 'dodane'.
 • szybkie i proste otwieranie w programie strony (skrót Ctrl+F12), która aktualnie wyświetlona jest w innej przeglądarce
  Jeżeli w trakcie przeglądania stron w jakiejkolwiek przeglądarce natkniesz się na katalog do którego chciałbys dodać swoją stronę, wystarczy że naciśniesz Ctrl+F12 (program Sprytne Katalogowanie musi być wcześniej uruchomiony) a Sprytne Katalogowanie stanie się aktywnym programem i automatycznie wyświetli stronę wyświetlaną w przeglądarce
 • możliwość automatycznego wykonywania zrzutu ekranu po dodaniu strony do katalogu
  Jeżeli katalogujesz stronę na czyjeś zlecenie możesz włączyć automatyczne wykonywanie zrzutu ekranu po dodaniu strony do katalogu. Po zakończeniu katalogowania zrzuty możesz przekazać swojemu klientowi jako dowód, że strona została dodana do katalogów. Zrzuty ekranu przedstawiają tylko stronę katalogu (nie widać na nich, że do katalogowania użyto programu Sprytne Katalogowanie) zatem Twoja tajemnica nie wyjdzie na jaw.
 • częste aktualizacje programu oraz bazy katalogów
  Program Sprytne Katalogowanie posiada mechanizm dzięki któremu łatwo, przez internet zaktualizujesz go do nowszej wersji. Ilość polskich katalogów w Internecie ulega ciągłej zmianie (powstają nowe, czasem zamykane są już istniejące) dlatego na bieżąco uaktualnaimy ich bazę.
 • szybkie ukrywanie programu
  Program posiada funkcję "szybkiego ukrywania", wystarczy nacisnąć przycisk PAUSE a program zostanie ukryty. Ponowne naciśnięcie PAUSE przywraca dostępność programu. Opcja przydatna dla osób, które nie chcą aby osoby postronne widziały proces katalogowania.
 • prosta, intuicyjna i wygodna obsługa programu
  Projektując Sprytne Katalogowanie przywiązywaliśmy bardzo dużą uwagę aby programu można było używać "z marszu" bez konieczności czytania instrukcji obsługi, a sama praca z programem była wygodna i przyjemna.
 • oraz wiele innych
  Sam przekonaj się jak funkcjonalny i prosty w obsłudze jest nasz program Sprytne Katalogowanie. Już teraz pobierz bezpłatną wersję demo.

Menu

Aktualna wersja

program:
- 2.606

baza katalogów:
- 2017 12 12

Oferta specjalna

Nasz pomysł na katalogowanie stron okazał się na tyle trafny, że w internecie pojawiły się podróbki naszego programu (o mniejszej funkcjonalności).

W ramach akcji "Oryginał w cenie naśladownictwa" oferujemy program w cenie 99zł (zamiast 149zł).

Chcąc skorzystać z okazji, wystarczy w formularzu zamówienia, w polu "kod promocyjny" wpisać słowo katalogowanie - system automatycznie naliczy odpowiedni rabat.

Czas trwania oferty