SEKRET TWOJEJ KONKURENCJI

dodawarka do katalogów
Sprytne Katalogowanie

Pytania i odpowiedzi

Na tej stronie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 • Dlaczego warto katalogować strony korzystając właśnie z waszej oferty?
  Warto katalogować naszym programem, ponieważ jest to kompromis pomiędzy czasochłonnym katalogowaniem ręcznym a mało skutecznym katalogowaniem automatycznym. Katalogując naszym programem osiągniesz skuteczność katalogowania ręcznego pozbawionego jednak czasochłonnego wypełniania formularzy zgłoszeniowych.
 • Czy dodawanie strony do katalogów przy użyciu waszego programu jest całkowicie automatyczne?
  Nie, przy pomocy naszego programu można dodawać strony do katalogów w sposób quasi-automatyczny tzn. że w dalszym ciągu musisz wyświetlić formularz zgłoszeniowy w danym katalogu oraz wybrać kategorię do której dodajesz swoją stronę, jednak wszystkie pola formularza zostaną wypełnione automatycznie. Takie rozwiązanie sprawia, że proces katalogowania łączy pozytywne cechy katalogowania 'ręcznego' jednak pozbawiony jest żmudnego wypełniania formularza gdyż tą czynność automatycznie wykonuje program.
 • Istnieją serwisy internetowe, które specjalnym skryptem całkowicie automatycznie katalogują strony. Nie muszę wtedy nić robić bo wszystko robi się samo. Po co używać waszego programu?
  Skuteczność katalogowania skryptem jest bardzo niska z wielu powodów.
  Po pierwsze każdy katalog ma różne kategorie, trudno jest napisać automat, który ze 100% poprawnością doda katalogowaną stronę do właściwej kategorii. Dodawanie stron do niewłaściwych kategorii jest niczym innym jak spamowaniem katalogu, dlatego w najlepszym wypadku moderator odrzuci stronę a w najgorszym nada jej bana, co oznacza, że nie zostanie ona opublikowana w katalogu nawet gdy zostanie podjęta kolejna próba dodania strony już w prawidłowej kategorii. W przypadku naszego programu użytkownik sam podejmuje decyzję do której kategorii katalogu dodać stronę.
  Po drugie wiele wartościowych katalogów wymaga podania w formularzu zgłaszającym kodu z wyświetlonego obrazka lub logowania, co ma stanowić zabezpieczenie przed katalogowaniem automatycznym (autorzy skryptów deklarują, że ich automaty rozpoznają kody z obrazków jednak skuteczność tego rozpoznawania jest niska).
  Po trzecie skrypty często katalogują tylko w katalogach danego typu (np. QlWeb) pomijając katalogi innego typu. Naszym programem możesz dodać stronę do dowolnego katalogu.
 • Ile różnych stron mogę dodać do katalogów przy użyciu waszego programu?
  Korzystając z naszego oprogramowania możesz dodawać dowolną ilość stron do katalogów.
 • Czy mogę zakupić program w wersji pudełkowej?
  W chwili obecnej nie sprzedajemy programu w wersji pudełkowej. Program sprzedajemy dostarczając go tylko elektronicznie.
 • Co to oznacza, że program sprzedawany jest tylko z dostawą elektroniczną?
 • Oznacza to, że po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na naszym koncie na Twój email wyślemy Ci kody odblokowujące program oraz link do naszego serwera skąd będziesz mógł ściągnąć najnowszą wersję programu. Takie rozwiązanie sprawia że:
  - nie płacisz kosztów przesyłki
  - program zostanie Ci dostarczony niemal natychmiast po zaksięgowaniu Twojej wpłaty
  - program sprzedajemy w niższej cenie (nie płacisz za pudełko, nośnik i inne zbędne elementy)
 • Ile zajmuje wersja instalacyjna programu (mam wolne łącze internetowe)?
  Skompresowana wersja instalacyjna programu zajmuje ok. 2MB można go zatem bez problemu ściągnąć dysponując wolnym łączem.
 • Posiadam w pliku tekstowym listę ulubionych katalogów, z których część nie znajduje się w bazie programu. Czy jest sposób abym mógł dodać stronę do katalogów z mojej listy wykorzystując wasz program?
  Tak, istnieje możliwość zaimportowania nowych katalogów z pliku tekstowego do listy katalogów do których ma być dodany dany projekt (strona). W czasie importu program analizuje katalogi z pliku i do listy "Katalogów do dodania" danego projektu dodaje tylko te katalogi, które nie znajdują się na tej liście, nie znajdują się na "Czarnej liście" oraz nie znajdują się na liście katalogów do których dany projekt został już dodany.
  Imporotwany plik tekstowy powinien zawierać adres każdego katalogu w osobnej linii, nie ma znaczenia czy adres zaczyna się od http:// czy też nie.
  Aby zaimportować adresy katalogów z pliku tekstowego należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na białej liście katalogów do których strona nie została jeszcze dodana, a następnie wybrać z menu które się pojawi: "Importuj z pliku adresy katalogów do tej listy...".
 • Dodawałem stronę do katalogów przy użyciu automatu (skryptu), jednak w wielu przypadkach skrypt był nie skuteczny i strona do wielu katalogów nie została dodana. Chciałbym kontynować katalogowanie strony przy pomocy waszego programu, jednak z pominięciem katalogów, do których strona została dodana przez automat? Czy jest taka możliwość?
  Tak, jednak aby to zrealizować potrzebna jest lista katalogów w postaci pliku tekstowego, do których strona została już dodana. Jeśli zatem strona była już katalogowana przy użyciu skryptu, ręcznie lub w jakiś inny sposób, łatwo można kontynuować katalogowanie przy użyciu naszego programu. Wystarczy tylko w danym projekcie zaimportować listę katalogów z pliku tekstowego zawierającego katalogi, do których dodano już stronę. W czasie importu program sprawdza czy katalogi z pliku znajdują się na liście "Katalogi do dodania" - jeśli tak przenoszone są one do listy "Katalogi dodane" programu.

Menu

Aktualna wersja

program:
- 2.606

baza katalogów:
- 2017 12 12

Oferta specjalna

Nasz pomysł na katalogowanie stron okazał się na tyle trafny, że w internecie pojawiły się podróbki naszego programu (o mniejszej funkcjonalności).

W ramach akcji "Oryginał w cenie naśladownictwa" oferujemy program w cenie 99zł (zamiast 149zł).

Chcąc skorzystać z okazji, wystarczy w formularzu zamówienia, w polu "kod promocyjny" wpisać słowo katalogowanie - system automatycznie naliczy odpowiedni rabat.

Czas trwania oferty